Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Las Palmas 2' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon, jihovýchodní orientace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Las Palmas 2, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_282_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 3. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon, jihovýchodní orientace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:46
Mapa stránek ...