Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marquises' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marquises, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_280_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:44
Mapa stránek ...