Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses du Levant' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 40 m2 v 4. patře, jihovýchodní orientace. Renovovaný v roce 2012, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 10 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses du Levant, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_275_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 v 4. patře, jihovýchodní orientace. Renovovaný v roce 2012, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 10 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:39
Mapa stránek ...