Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hirondelles' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 25 m2 částéčně krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pe ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hirondelles, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_270_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 25 m2 částéčně krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 20:05
Mapa stránek ...