Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Méditerranée' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Méditerranée, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_265_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:11
Mapa stránek ...