Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons de la Plage' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Krytý balkon, 5m2, s posuvnými dveřmi, situován na jihovýchod.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons de la Plage, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_150_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Krytý balkon, 5m2, s posuvnými dveřmi, situován na jihovýchod.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:57
Mapa stránek ...