Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cigalines' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cigalines, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 05:02
Mapa stránek ...