Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Balcons de la Méditerranée' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 20 m2, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Posuvnými dveřmi uzavřená lodžie, 4 m2. Okno v ložnici situováno k lodžii. Byt je uvnitř rezid ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Balcons de la Méditerranée, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_120_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 20 m2, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Posuvnými dveřmi uzavřená lodžie, 4 m2. Okno v ložnici situováno k lodžii. Byt je uvnitř rezidence.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:11
Mapa stránek ...