Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Balcons de la Méditerranée' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Jižní lodžie. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Balcons de la Méditerranée, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_120_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Jižní lodžie.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:50
Mapa stránek ...