Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Estrade' - Francie (Hérault-Aude), Montréal. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna 50 m2 s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) otevřená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. K dispozici: pračka.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Estrade, Montréal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6748_2_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna 50 m2 s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) otevřená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:03
Mapa stránek ...