Ubytování ve Francii, Montpellier (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Petite Pierre'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Petite Pierre, Montpellier
★★★

Francie, Hérault-Aude, Montpellier

Francie, Hérault-Aude, Montpellier
Číslo objektu: FR6760.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6760_400_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.793,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 117 m2 na 2 podlažích. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 2x terasa 16 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Galargues 22 km od Montpellier: Chalupa 'Petite Pierre', renovovaný v roce 2015. V obci, 30 km od moře, 5 km od řeky, ve slepé ulici. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Potraviny, pekárna, kavárna 200 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Montpellier:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Montpellier Méditerranée je univerzitní město celosvětově známé. Montpellier je dobrým městem pro život. Pláže Carnon, Palavas a Grande Motte v okruhu 20 km. Historické, rušné město s 250'000 obyvatel, 20 km od La Grande Motte, 42 km od Nîmes, 95 km od Avignon. V obci: boutique, restaurace, bar, diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Od poloviny června do poloviny července se v Montpellier koná taneční festival, který zve nejslavnější choreografy a více než 300 tanečních skupin z celého světa. Po celé dny jsou vystoupení. Také 'Festival de Radio France et Montpellier Languedoc-Roussillon' probíhá celé léto. V červenci otevírá Montpellier své dveře a zahrady pro stovky koncertů: opery, symfonie, komorní hudba, sólové koncerty mladých umělců, jazz. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Montpellier-Baillargues 15 km.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:04
Mapa stránek ...