Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Grenadine' - Francie (Hérault-Aude), Marseillan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Pirogue', 2-pokojový řadový dům 34 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, gril, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pr ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Grenadine, Marseillan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6674_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Pirogue', 2-pokojový řadový dům 34 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, gril, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:08
Mapa stránek ...