Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Ecuries' - Francie (Hérault-Aude), Limoux. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích. Osobité zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 120 m2 s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (dolce gusto) extra) s jídelní stůl. Sprcha/WC ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Ecuries, Limoux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6731_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích. Osobité zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 120 m2 s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (dolce gusto) extra) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Ve 2. patře: (točité schody) salón. E-topení. Altán 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (8x). Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Garáž (2 Auta), výška 225 cm, šířka 237 cm. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tři nástěnné a jeden zdroj světla v obývacím pokoji. Mosajka Alambra (arabský styl) v celém domě. Hrací stoly a malé keramické koně. Pokoje v horním patře jsou ve věži. Do obývacího pokoje se dostanete pouze přes ložnicí s francouzským lůžkem, odkud je panoramatický 180 stupňový výhled na okolní krajinu. LCD TV 106 cm. Gril (na plyn) se nachází na terase blízko kuchyně. Kauce: Euro 300,-.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:49
Mapa stránek ...