Ubytování ve Francii, Limoux (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Les Ecuries'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Ecuries, Limoux
★★★

Francie, Hérault-Aude, Limoux

Francie, Hérault-Aude, Limoux
Číslo objektu: FR6731.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6731_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 30.182,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích. Osobité zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 120 m2 s TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (dolce gusto) extra) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Ve 2. patře: (točité schody) salón. E-topení. Altán 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (8x). Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Garáž (2 Auta), výška 225 cm, šířka 237 cm. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tři nástěnné a jeden zdroj světla v obývacím pokoji. Mosajka Alambra (arabský styl) v celém domě. Hrací stoly a malé keramické koně. Pokoje v horním patře jsou ve věži. Do obývacího pokoje se dostanete pouze přes ložnicí s francouzským lůžkem, odkud je panoramatický 180 stupňový výhled na okolní krajinu. LCD TV 106 cm. Gril (na plyn) se nachází na terase blízko kuchyně. Kauce: Euro 300,-.
Informace o domě (rezidenci)
Le Hameau de Vendemies 3 km od Limoux: Bývalé koňské stáje s přízemní částí budovy a 2 patrovou, zcela zrestaurovanou (2003/2004) věží v orientál ním stylu (Alambra/mosajka). Velice odloučená poloha na kopci, dominující okolním loukám a polím rodinný dům 'Les Ecuries'. Mimo obec, v zeleni. Společné: Boccia (Pétanque). K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada 5'000 m2 (oplocená), bazén hranatý (12 x 4 m, hloubka 150 - 150 cm, 01.06.-30.09.) s vnitřními schůdky. Terasa (120 m2), parkovací místo na pozemku, garáž. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, kavárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Cité de Carcassonne 32 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V blízkosti jsou ovce, kůň a osel.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Limoux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velké, historické město s 50'000 obyvatel 70 km od moře, 60 km západně od Narbonne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Středověká pevnost Carcassonne je nejdůležitější a nejzachovalejší v Evropě.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna horských kol. Ideální výchozí bod k obdivování mimořádné oblasti se zámky, vinicemi a Canalem di Midi.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:27
Mapa stránek ...