Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Moulin de Bissat' - Francie (Hérault-Aude), Lagrasse. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 40 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: (žebřík) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Ložnice přístupné po žebříku.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Moulin de Bissat, Lagrasse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6735_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 40 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: (žebřík) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Ložnice přístupné po žebříku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:26
Mapa stránek ...