Ubytování ve Francii, Lagrasse (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Moulin de Bissat'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Moulin de Bissat, Lagrasse
★★★

Francie, Hérault-Aude, Lagrasse

Francie, Hérault-Aude, Lagrasse
Číslo objektu: FR6735.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6735_110_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.390,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 40 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: (žebřík) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Ložnice přístupné po žebříku.
Informace o domě (rezidenci)
Montlaur 20 km od Lagrasse: Větrný mlýn 'Moulin de Bissat', 2-podlažní, rok výstavby 1790. 500 m od centra Montlaur, samostatně stojící, vyvýšená poloha, 40 km od moře, 40 km plaz. Společné: pozemek, bazén chráněný (9 x 4 m, hloubka 100 - 130 cm, 01.05.-28.10.). K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Příjezd (150 m přírodní cesta). Parkovací místo. Obchod 600 m, supermarket 20 km, restaurace 10 km, písečná pláž 40 km. Tenis 6 km, jízdárna 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Nevhodné pro malé děti. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Lagrasse:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velké, historické město s 50'000 obyvatel 70 km od moře, 60 km západně od Narbonne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Středověká pevnost Carcassonne je nejdůležitější a nejzachovalejší v Evropě.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna horských kol. Ideální výchozí bod k obdivování mimořádné oblasti se zámky, vinicemi a Canalem di Midi.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 12:06
Mapa stránek ...