Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Grande Pyramide' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 29 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Terasa 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Grande Pyramide, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_715_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 29 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Terasa 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:07
Mapa stránek ...