Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Grande Pyramide' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Grande Pyramide, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_715_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.3.2018 06:19
Mapa stránek ...