Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Palais Mayas' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 6. patře. Částéčně renovovan v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa 6 m2, krytá, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Palais Mayas, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_708_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 6. patře. Částéčně renovovan v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa 6 m2, krytá, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.3.2018 17:27
Mapa stránek ...