Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Tour Fenestrelle' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2 v 5. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Tour Fenestrelle, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_707_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2 v 5. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:14
Mapa stránek ...