Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Incas' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 26 m2 v 1. patře. Částéčně renovovan v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Incas, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_702_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 26 m2 v 1. patře. Částéčně renovovan v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:24
Mapa stránek ...