Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses de la Mer' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 4. patře, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses de la Mer, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_690_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 4. patře, jihozápadní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2018 16:48
Mapa stránek ...