Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses de la Mer' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 38 m2, v přízemí, severozápadní orientace. Částéčně renovovan: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 7 m2, severozápadní orientace. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses de la Mer, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_690_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 38 m2, v přízemí, severozápadní orientace. Částéčně renovovan: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 7 m2, severozápadní orientace. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:29
Mapa stránek ...