Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Parador' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (135 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 indukční varná deska). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 9 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Parador, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_660_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (135 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 indukční varná deska). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 9 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:48
Mapa stránek ...