Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Parador' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 65 m2 v 3. patře. Renovovaný v roce 2014, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Velká terasa 45 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na mo ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Parador, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_660_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 65 m2 v 3. patře. Renovovaný v roce 2014, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Velká terasa 45 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:56
Mapa stránek ...