Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Viking' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Viking, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_645_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:32
Mapa stránek ...