Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Rose des Sables' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wire ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Rose des Sables, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_630_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž u domu, výška 180 cm, šířka 240 cm.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2018 09:36
Mapa stránek ...