Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Rose des Sables' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 11 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Rose des Sables, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_630_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 11 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:26
Mapa stránek ...