Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines de Haute-Plage' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2 v 7. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), video, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 70 m2, západní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: tel ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines de Haute-Plage, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_600_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 7. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), video, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 70 m2, západní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů, nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:43
Mapa stránek ...