Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Vincent' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 36 m2 v 1. patře, východní orientace. Úplně renovovan v roce 2015, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1x pohovka (70 cm), 1 x 1 lůžka nad sebou (90 cm). Nika s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Topení. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: b ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Vincent, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_552_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 36 m2 v 1. patře, východní orientace. Úplně renovovan v roce 2015, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1x pohovka (70 cm), 1 x 1 lůžka nad sebou (90 cm). Nika s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Topení. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:24
Mapa stránek ...