Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses du Ponant' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 20 m2 v 2. patře. Úplně renovovan, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa 8 m2 částéčně krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses du Ponant, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_545_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2 v 2. patře. Úplně renovovan, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa 8 m2 částéčně krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:23
Mapa stránek ...