Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Arc en Ciel' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 8. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Arc en Ciel, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_430_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 8. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:58
Mapa stránek ...