Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Palm Beach' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2017: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 6 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2, zahrada 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Palm Beach, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_370_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2017: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 6 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2, zahrada 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:46
Mapa stránek ...