Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Tahiti' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Částéčně renovovaný v roce 2017: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Tahiti, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_360_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Částéčně renovovaný v roce 2017: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:06
Mapa stránek ...