Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jama?c' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 5 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sedací vana/WC. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jama?c, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_340_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 5 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sedací vana/WC. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 22:16
Mapa stránek ...