Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Belles Plages' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, jihozápadní orientace, zahradní sezení 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], e ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Belles Plages, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_316_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, jihozápadní orientace, zahradní sezení 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, výška 180 cm, šířka 220 cm.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:43
Mapa stránek ...