Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arena' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 29 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arena, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_300_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 29 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:02
Mapa stránek ...