Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Fleurie II' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 34 m2 v 6. patře. Prostorné a světlé: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby (180 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení, klimatizace. Terasa 20 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře ( ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Fleurie II, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_252_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2 v 6. patře. Prostorné a světlé: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby (180 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení, klimatizace. Terasa 20 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:45
Mapa stránek ...