Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Fleurie II' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2017, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Podlahové topení. Terasa 10 m2, krytá, terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Fleurie II, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_252_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2017, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Podlahové topení. Terasa 10 m2, krytá, terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:05
Mapa stránek ...