Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Fleurie II' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2017, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. Podlahové topení. Terasa 10 m2, krytá, terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Poz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Fleurie II, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_252_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2017, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. Podlahové topení. Terasa 10 m2, krytá, terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 07:05
Mapa stránek ...