Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Jonathan II' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2015, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Jonathan II, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_185_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2015, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 01:21
Mapa stránek ...