Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Flamants Roses' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Flamants Roses, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_180_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:00
Mapa stránek ...