Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Flamants Roses' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x malý pokoj 5 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. Terasa 10 m2, zahradní sezení 10 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Flamants Roses, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_180_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x malý pokoj 5 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. Terasa 10 m2, zahradní sezení 10 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:10
Mapa stránek ...