Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Paradis du Soleil' - Francie (Hérault-Aude), La Grande Motte. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 28 m2 v 6. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (90 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Paradis du Soleil, La Grande Motte

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6618_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2 v 6. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (90 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 9.12.2018 21:41
Mapa stránek ...