Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Feuilleraie' - Francie (Hérault-Aude), La Franqui. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. Balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Feuilleraie, La Franqui

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6652_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. Balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 19:11
Mapa stránek ...