Ubytování ve Francii, La Franqui (Hérault-Aude) v apartmánu 'La Feuilleraie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Feuilleraie, La Franqui
★★

Francie, Hérault-Aude, La Franqui

Francie, Hérault-Aude, La Franqui
Číslo objektu: FR6652.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6652_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.569,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. Balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'La Feuilleraie'. 1 km od moře. Společné: bazén (16 x 8 m, hloubka 150 - 250 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: parkovací místo. Obchod 1 km, restaurace 1 km, nádraží 1 km, písečná pláž 1 km. Tenis 1 km. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 22 km, Aqualand Port Leucate 15 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování ve Francii, La Franqui:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, staré, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko přímo u moře, 4 km od Leucate Village, 15 km od Port-Leucate, 35 km od Narbonne. V obci: obchody, potraviny, pekařství, pošta, restaurace, bar. K tomu: lékárna 4 km, lékař 4 km. Zařízení La Franqui - ve stylu 20. let - s 8 km dlouhou jemnou písčitou pláží,zvoucí ve stínu prastarých borovic ke slunění i snění, ale také k provozování vodních sportů, plachtění. Provozování různých vodních sportů s vlastní výbavou je možné, v Leucate Village lze výbavu i zapůjčit. V sezóně: boulodrom, vyjížďky na ponících, 2 x v týdnu trh.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty, 1 - 2 km. Plachtění, surfování. Minigolf.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:13
Mapa stránek ...