Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Château de Jouarres' - Francie (Hérault-Aude), Homps. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov byt 'T3 SB', pro 5 osob, 56 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x postel.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a myčka. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra).Sprcha, sedací vana/WC a oddělené WC.Terasa 12 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Château de Jouarres, Homps

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6752_17_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'T3 SB', pro 5 osob, 56 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x postel.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a myčka. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra).Sprcha, sedací vana/WC a oddělené WC.Terasa 12 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:39
Mapa stránek ...