Ubytování ve Francii, Homps (Hérault-Aude) v apartmánu 'Les Hauts du Lac - Port Minervois'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Hauts du Lac - Port Minervois, Homps
★★

Francie, Hérault-Aude, Homps

Francie, Hérault-Aude, Homps
Číslo objektu: FR6752.108.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6752_108_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.550,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Carrignan', 3-pokojový řadový dům 53 m2, v přízemí. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování č. 61.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační středisko 'Les Hauts du Lac - Port Minervois'. Na kraji obce, 30 km od moře, 350 m od jezera. Společné: park (oplocený), bazén (150 m2, 01.06.-30.09.). Atypický bazén. Tenis (extra), ping-pong, Boccia (Pétanque), plážový volejbal, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, bistro, Wireless LAN [WLAN] (vše extra). Parkovací místo. Obchod 3 km, potraviny 100 m, supermarket 3 km, restaurace 3 km. Minigolf 100 m. Atrakce v blízkosti: Canal du Midi, Minerve, cité cathare 14 km, Narbonne 28 km, Carcassonne 30 km, Béziers 44 km. Známá jezera v okolí: Lac de Jouarres. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: FR6752.111.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Homps:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Klidná, kouzelná vesnice přímo u jezera, idilická poloha s pěkným výhledem. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž, 35 km od obce. Jezero ke koupání, 15 km od obce. Aquapark 'Narbonne - Gruissan', 30 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:13
Mapa stránek ...