Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts du Lac - Port Minervois' - Francie (Hérault-Aude), Homps. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Cinsault', 2-pokojový řadový dům 39 m2, v přízemí. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 13 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování č. 58.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts du Lac - Port Minervois, Homps

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6752_107_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Cinsault', 2-pokojový řadový dům 39 m2, v přízemí. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 13 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování č. 58.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:46
Mapa stránek ...