Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts du Lac - Port Minervois' - Francie (Hérault-Aude), Homps. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Syrah', 3-pokojový řadový dům 52 m2, v přízemí. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 11 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování č. 52.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts du Lac - Port Minervois, Homps

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6752_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Syrah', 3-pokojový řadový dům 52 m2, v přízemí. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 11 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování č. 52.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:10
Mapa stránek ...