Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Amandines' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 24 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie, výška stropu 145 - 220 cm, bez okna s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa, západní orientace, zahradní sezení, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Amandines, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_850_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 24 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie, výška stropu 145 - 220 cm, bez okna s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa, západní orientace, zahradní sezení, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:46
Mapa stránek ...